Blogbox :)

Zakładka powstała dla potrzeb blogowej zabawy :) Więcej informacji  tutaj


1. Twarz
Mam cerę normalna ze skłonnością do przesuszania. Do tego jest baaaardzo wrażliwa, naczynkowa.
Podstawowym kosmetykiem jest dla mnie krem nawilżający. Używam żeli/mydełek, płynów micelarnych, kremów pod oczy, czegoś mocniejszego na naczynka - ostatnio zauważyłam, że dobrze reaguję na kosmetyki do cery z trądzikiem różowatym. Kocham maseczki - staram sie używać jak naturalniejszych (te tubkowe w 3/4 mnie podrażniają).


2. Włosy
Krótkie, farbowane. Nie sprawiaja mi większych problemów - teraz na "przedwiośniu" co prawda trochę linieję :( ale poza tym są gęste, zdrowe, mocne, podatne na układanie.
Staram się używać kosmetyków bez SLSów i silikonu, regularnie olejuję włosy, jeśli odżywiam to maskami. 
Do nadawania kształtu fryzurze używam płynnych kosmetykow, nie lubię tych gęstych - past, żeli, wosków.


3. Dłonie
Najmniej ulubiona i najbardziej problemowa część ciała - wysuszone, skórki żyją swoim życiem, paznokcie słabe, kruche i łamliwe. Zawsze chętnie skuszę się na nową odżywke lub kolorowy lakier.


4. Ciało
Skóra normalna. Oprócz mycia :) i depilacji nie poświęcam mojemu "kadłubkowi" dużo czasu, nie lubię smarowideł (jeśli już to wolę masełka a nie balsamy), częściej sięgam po grube peelingi.


5. Zapachy
We wszelkich kosmetykach i perfumach nie lubię nut kwiatowych, a uciekam gdzie pieprz rośnie gdy poczuje różę. Równie niechętnie reaguje na wanilię. Lubię zapachy owocowe.


6. Wishlist? 
Mieszkając za granicą odczuwam czasami niedosyt polskich kosmetyków, ponieważ mam do nich bardzo ograniczony dostęp.
Nie miałabym nic przeciwko przygarnięciu produków Ziaji,Eris czy AA (zwłaszcza serii aptecznych) oraz Alterry i Babydream (kochany Rossmann chlip :( ) oraz kolorówki MYIO, Kobo, Inglot, Joko, Hean lub kosmetyków z drugiej szafy Essence

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się ze mną swoja opinią - wszystkie będą mile widziane.
Jeśli chcesz zostaw proszę link do swojego bloga - zajrzę w wolnej chwili :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...